ZAwodowe ZAprzyjaźnianie się. Dlaczego warto?

Droga niepracująca Aspergirl, jeśli zastanawiasz się nad udziałem w moim projekcie, ale potrzebujesz więcej informacji, napisz do mnie! Tymczasem podpowiadam, dlaczego warto się zgłosić.

  • Dostaniesz na pięć miesięcy swoją osobistą mentorkę – kobietę z zespołem Aspergera, która pracuje i w dodatku robi to, co lubi.
  • Rozpoznasz swoje zawodowe mocne strony i nauczysz się je prezentować.
  • Przygotujesz się do rozmów kwalifikacyjnych i całego procesu rekrutacyjnego.
  • Dowiesz się, jak radzić sobie z różnymi wyzwaniami w miejscu pracy.
  • Wspólnie z mentorką poszukasz pracy, która naprawdę Cię interesuje.
  • Kto wie, może nawet się zaprzyjaźnisz 🙂

Twoją mentorką będzie osoba o podobnych zainteresowaniach do Twoich, pracująca w interesującym Cię zawodzie lub branży i mieszkająca blisko Ciebie.

Czekają na Ciebie mentorki z doświadczeniem m.in. w takich zawodach/branżach: IT, pedagogika, działalność społeczna, administracja, biologia, redakcja i korekta, nauczanie akademickie, historia sztuki, publicystyka.

Jeśli jesteś dziewczyną z zespołem Aspergera, masz 18–29 lat i chcesz podjąć pracę, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać albo nie wierzysz, że możesz ją otrzymać – zgłoś się do ZAwodowego ZAprzyjaźniania się. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij go do 10 listopada na mój adres: furgalek@gmail.com. Możesz też wysłać go przez Messengera do Dziewczyna w spektrum.

 

THUB_wzór_belka_logotypy_projekt_innowacyjny

Projekt innowacyjny „Zawodowe Zaprzyjaźnianie się” realizowany jest w ramach projektu grantowego „TransferHUB generowanie, wsparcie grantowe i inkubacja innowacji społecznych. Przejście z systemu edukacji do aktywności zawodowej”, www.transferhub.pl.   

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: